Biorivolumetria

Gerçek güzellik doğadan sorulur.

Biz de güzelliğin anahtarlarını doğadan alıyoruz.

Biorivolumetria sadece sizin cildinize özel tasarlanan, aynı anda hem cilt kalitesini artırmak hem de onu yeniden yaratmak için her katmanına ayrı ayrı etki eden yepyeni bir felsefedir.

Amacı cildinizde eksilenleri yerine koyarken, asimetrilere ya da hacim kaybına bağlı şekillendirmeyi doğal mimiklerinizi hiç bozmadan ifadenize uygun yapmak. Patentli ve yenilikçi bir teknoloji olan interkalasyon sayesinde cilt dokunuza çok iyi yayılabilen, doğal sonuçların elde edildiği ekolojik dolgu ve cilt onarımını sağlayan ürünleri sizlere sunuyoruz. Işıl ışıl görünen, sağlıkla parlayan bir cilde sahip olmak hiç karmaşık değil.

Hem doku yenİleyen, hem hacİmlendİren EKOLOJİK dolgular

bıoregen

Alkalİ MULTİ FRAKSİYONEL
HİYALÜRONİK ASİT

ALKALİ NEM AŞISI…
bıoregen DETAYLI BİLGİ

bıo-EXPANDER

HACİM YENİLENMESİ
VE LİFTİNGİ

GERÇEK GENÇLİK AŞISI, PÜRÜSSÜZ CİLDİN ANAHTARI…
bıo-EXPANDER DETAYLI BİLGİ

IDEA LIPS

DUDAK YENİLEME
VE GENÇLEŞTİRME

PEMBE DUDAKLARIN SIRRI…
IDEA LIPS DETAYLI BİLGİ

IDEA

YÜZ YENİLEME
VE HACİMLENDİRME

ORTA DERİN DOKULARIN YENİLENMESİ VE HACİMLENDİRİLMESİ
IDEA DETAYLI BİLGİ

SUPER IDEA

YÜZ YENİLEME
VE HACİMLENDİRME

DERİN DOKULARIN VE KEMİK ÜSTÜ YENİLENMESİ VE HACİMLENDİRİLMESİ
SUPER IDEA DETAYLI BİLGİ
HA HYALURONİK ASİT: UZUN SÜRE ÇAPRAZ BAĞLAMA İŞLEMİ, DÜŞÜK ISI, DÜŞÜK BDDE ORANI, BIO GREEN INJECTIONS İŞLEMİ, RI DOKU REJENERASYONU, VOLUMETRIA HACİMLENDİRME, YÜKSEK ELASTİKİYET & DOKU ENTEGRASYONU, PATENTLİ INTERKALASYON TEKNOLOJİSİ, HEM ÇAPRAZ BAĞLI, HEM SERBEST HA İÇEREN ÜRÜNLER

Patentli İnterkalasyon Teknolojisi

Patentli teknolojisi ile hem serbest hem de yavaş salınımlı hyaluronik asit içeriği güçlü doku entegrasyonu sağlamakta ve enzimatik degradasyona karşı koruma sağlamaktadır.

detail detail

Ürün dokuda hızla dengeli bir şekilde yayılır, bu sayede güçlü doku entegrasyonu sağlanır.

TEKNOLOJİSİ

Biorivolumetria ürünleri, düşük sıcaklıkta uzun ömürlü bir çapraz bağlama (“HASSAS ÇAPRAZ BAĞLAMA”) işlemiyle elde edilen MONOFAZİK JEL’lerdir. Uzun ömürlü çapraz bağlama, daha az miktarda çapraz bağlama maddesi kullanarak ürünün çapraz bağlanma derecesinin daha iyi kontrol edilmesini sağlar. Düşük sıcaklık ise, hammaddenin - başka bir deyişle, sodyum hyaluronatin -, depolimerizasyonunun sınırlandırılmasını sağlar, böylece reolojik özelliklerini korur. Bu da, kullanılacak çapraz bağlama maddesi miktarını düşürür.

Birleşme, doğrusal Hiyalüronik Asidin, enzimatik bozunmaya karşı korunmasına ve biyolojik aktivitesinin sürdürülmesine yardımcı olur. Yaygın dolgu maddelerine kıyasla, parçacıklar daha küçüktürler ve bu da, ürünün dokularla daha iyi bütünleşmesine ve içlerinde daha iyi dağılmasına yardımcı olur, çizgi etkisini önler ve doğal bir düzeltme sağlar. Yenilikçi üretim süreci, eşit derecede viskoziteye (%30 daha az) sahip yaygın dolgu maddelerine kıyasla daha az miktarda çapraz bağlama maddesinin (BDDE) kullanılmasını mümkün kılar.

Neden ekolojik hyaluronik asit!

green injections
  • Tüm yabancı maddeler ve proteinlerden arındırılmıştır.
  • Alerjik reaksiyon riski minumumdur.
  • Çevreye duyarlıdır. Üretim sürecinde çevreye zararlı hiçbir madde ve işlem kullanılmaz.
  • Doğal sonuçların elde edilmesi için istenen elastikiyet ve yoğunluğa sahiptir.
  • Cildin tüm katmanlarında güvenle ve doğal olarak yayılır.

GREEN INJECTIONS - Enjekte edilebilen maddelere uygulanan ve güvenliklerini kapsayan uluslararası bir standarttır; bunun yanı sıra, doğal sonuçların elde edilmesine ve yıllar zarfında doğal güzelliğin muhafaza edilmesine yönelik üretim sürecinin de ekolojik açıdan sürdürülebilirliğini kapsamaktadır.

GREEN INJECTIONS tanımına girenler:

YEŞİL ÜRÜNLER - Kullanılan yüksek saflıkta hyaluronik asit sayesinde, kimyasal madde ihtiva etmeyen, olağanüstü kaliteye sahip ürünler.

YEŞİL TEKNOLOJİLER - Çevrenin korunmasına yönelik en sıkı kurallara uymak sureti ile İtalya’da üretilen yeni nesil ürünler; düşük sarfiyat,

YEŞİL TEKNİKLER - Kanüller ve iğneler kullanan enjeksiyon teknikleri uzman hekimler tarafından geliştirilmiş olup, “zorlu alanlardaki” komplikasyon riskini asgariye indiren etkin ve güvenli uygulamaları garanti etmektedir.

YEŞİL SONUÇLAR - Tamamen doğal sonuçların elde edilmesine imkan veren, “ekolojik sonuçlar” enerji tasarrufu, suyun arıtılması, atıkların geri dönüştürülmesi, düşük enerji tüketimine sahip cihazların kullanılması (ISO 14001 Sertifikalı)

BÜLTENİMİZE KATILIN

Yenilikler, kampanyalar, haberler, etkinlikler ve blog içeriklerinden anında haberdar olabilmek için e-bültenimize hemen kayıt olun.

E-Bülten
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metnini okudum ve onaylıyorum.
top