PLINEST FAST

SAÇLARINIZ SOMON DNA'SI İLE
DAHA GÜÇLÜ, DAHA YOĞUN VE PARLAK

plinest fast

Çeşitli sebeplerle (hormonal, beslenme eksikliği vb.) oluşan saç ve kaş kaş dökülmelerinin önüne geçen tedavi. Saçlarınızın dökülmesine bağlı olarak kafa derinizde açıklıkları görmeye başladınız, kaşlarınız seyrekleşti ve boşluklar oluşmaya başladı. İşte tüm bu sorunları Saç Somon DNA Tedavisi ile ortadan kaldırabilirsiniz. Kıl foliküllerinin uyarılmasını sağlayarak, yeni hücre oluşumunu tetikler.
Yapılan klinik çalışmalar* göstermiştir ki, 10 seans sonunda kıl kökünün canlandığı ve saç telinin yapısının kalınlaştığı tespit edilmiştir.

* : Gianfaldoni R, Nannipieri A. Utilizzo di un prodotto a base di Polinucleotidi nel trattamento dell’Alopecia androgenetica femminile. 4° Corso Il dermatologo di fronte alla tricologia – 13-10-2012 -Pisa

PLINEST GÖZ

Göz Çevresi Somon DNA Tedavisi

plinest fast

Göz bölgesi görünüşümüzü en çok etkileyen bölge olması yanı sıra dünya da da en çok şikayet edilen bölge olmasıyla da dikkat çekmektedir. Göz çevresi ince yapısından dolayı yaşlanmaya, serbest radikallere, genetik ve çevresel faktörlere karşı daha az dirençlidir. Yirmili yaşların sonundan itibaren ince çizgiler ve koyu halkalar gözlemlenen ilk ve en yaygın hasarlardır. Göz çevresinin ince ve hassas olması nedeniyle, göz çevresine özel olarak geliştirilen Plinest Fast, göz çevresinde dermal düzeyde fibroblastları uyararak elastikiyetini güçlendirir. Böylece ince kırışıklıklar dramatik olarak düzelir, yapılan botulinum toksini işlemlerinin dayanıklılığını artırır. Hücre trofismini artırarak, vaskülarizasyonu düzenler. Bu sayede gözaltı morluklarının düzelmesine yardımcı olur.

Kullanım Alanları

 1. Göz çevresi elastikiyet kaybında, kırışıklıklıklarında ve göz torbalarının giderilmesinde,
 2. Kaş dökülmesi ve güçlendirilmesinde,
 3. Androjenik Alopesi’de etkinliği ve güvenilirliği klinik olarak kanıtlanmıştır.
MASTELLI PLINEST

1 ml’de 7.5 mg içeren PDRN + HA
makro molekülleri 2 ml hazır şırıngada

Uygulama Şekilleri

 • Küçük miktarlarda enjeksiyonlar, 30-45° açı ile, alt deri yüzeyine infiltrasyon yapılır.
 • Enjeksiyonlar arası uzaklık: 0,5 - 2 cm
 • Mikro-papül ya da Lineer Retrograde tekniği ile uygulama yapılır.
 • Mikro-papül ya da Lineer Retrograde tekniği ile uygulama yapılır.
 • İnce kırışıklıklarda hat boyunca lineer uygulama ile maksimum sonuç alınır.
 • Ön boyun hattında ve üst göğüs bölgesinde, tercihen mikro-papül yöntemi ile tedavi tercih edilmelidir.

Beklenen Etkileri

 1. Göz çevresinin ince deriye sahip olması nedeniyle daha hızlı bozulan elastikiyeti tekrar eski formuna döner, bu sayede ince kırışıklıkların dramatik olarak azaldığı görülür.
 2. Dolgu ve botulinum toksini gibi uygulamalarla birlikte uygulanabilir ve bu işlemlerin sonucunun maksimuma çıkmasına yardımcı olur.
 3. Göz çevresi yaşlanması yaşlanmanın etkilerine karşı dirençli hale gelir.
 4. Göz kapağı üstüne de uygulanarak, kapak elastikiyetinin artırılmasını sağlar. Böylece göz kapağı düşmesine karşı dirençli hale gelir.
 5. Gözaltındaki koyu halkalar azalır ve gözaltı daha aydınlık bir hale gelir.
 6. Palpebral sulcus (gözkapağı oluğu) ve tear through (gözyaşı kanalı) iyileşir ve rejuvene olur.
 7. Yapılan çalışmalar göstermiştir ki, özellikle kadınlarda görülen Androjenik Alopesi’de saç miktarında ve çapında gözle görülür artış sağlamaktadır. Klinik uygulamalar sonucunda saç yanında, özellikle kaşların da gürleşmesini sağladığı, özellikle dökülen kaşların tekrar oluştuğu tesbit edilmiştir. Sağlıklı ve gür kaşlara sahip olmanıza yardımcı olan bir tedavidir.

Sonuçlar

after
Sonra
before
Önce
after
Sonra
before
Önce

Deneyimler

“Yüzüme bir şeyler yaptırmak istiyordum. Ancak yüzümdeki ifade bozulacak diye çok korkuyordum. Ayrıca enjeksiyondan öyle korkuyordum ki uygulamaları seyrettikçe vazgeçiyordum. Yüzümde 51 yaşın getirdikleri ile gıdı bölgemde sarkma, göz altlarımda daha yorgun bir ifade, burun kenarımdan ağzıma doğru derin bir kırışığım vardı. Fakat Sadece 3 cc ile yüzümde bir mucize yaşandı! Gözümdeki yaşlılık ifadesi kayboldu. Yüzümün alt bölgesindeki sarkma ortadan kalktı. Herkes gözleri parlayarak “Sende bir şey var ama ne?” dedi. Güzelleştiğimi ve daha genç göründüğümü söylediler. Ama hiç kimse dolgu yaptırdığımı anlamadı.”

Sinem Ozansü
İstanbul / 53 yaş

PATENTLİ VE ÖZGÜN,
İNOVATİF PDRN TEKNOLOJİSİ

 • PN (Polinükleotidler), düşük moleküler ağırlıklı DNA parçasıdır.
 • Bir deoksiribonükleotid, bir DNA’nın monomeridir (veya tek ünitesidir).
 • Her deoksiribonükleotid, üç bölümden oluşur: bir azotlu baz, bir şeker deoksriboz ve bir veya daha fazla fosfat grubu.
 • Tüm Mastelli ürünleri PDRN teknolojisi ile orjinal ekstraksiyon metodu ile üretilmekte olup, en yüksek puririfikasyon seviyesindedir.
 • Mastelli Biopharmaceutical tarafından patentlendirilen bu teknoloji, tamamen doğal kaynaklardan elde edilmektedir.

ULUSLARARASI GÜVENLİK STANDARTLARINA UYGUNLUK

mastelli-standard mastelli-standard

Tüm mastelli ürünleri, San Remo/İtalya’daki Mastelli Biopharmaceutical tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. Mastelli Biopharmaceutical‘de ürün ve müşteri güvenliği birincil amaçtır. Üretim, kalite kontrol, kalite güvencesi ve düzenleyici ekipler, bu hedefe ulaşmak ve tüm dünya da istikrarlı, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için birlikte çalışırlar.
En son GMP (İyi Üretim Uygulamaları), GLP (İyi Laboratuar Uygulamaları) ve ISO (Uluslararası Standartlaştırma Organizasyonu) kriterlerine uyan mevcut üretim tesisi, son teknoloji sistem ve makineler ile donatılmıştır. Tüm bu izinlerini korumak için İtalyan Sağlık Bakanlığı (AIFA) ve Istituto Superiore Di Sanità (ISS) tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.
Enjektabl tüm ürünler CLASS III Medical Device ruhsatı ve tüm klinik çalışmaları ile Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve 2014 yılı sonunda Türkiye pazarına sunulmuştur. Enjekte edilebilir ruhsatı ile tüm etkinlik ve güvenilirlik testleri yapılmıştır. Intra-dermal kulllanım ruhsatına sahiptir.

MASTELLI ÜRÜNLERİ

BÜLTENİMİZE KATILIN

Yenilikler, kampanyalar, haberler, etkinlikler ve blog içeriklerinden anında haberdar olabilmek için e-bültenimize hemen kayıt olun.

E-Bülten
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metnini okudum ve onaylıyorum.
top