PLINEST BODY

Cilt Yüzeyini Onaran Somon DNA
Epidermal Rejenerasyon

plinest body

İçeriğindeki DNA oranının daha düşük olması sebebiyle yüzeyel (epidermis) hücreleri yeniler. Hem yüz hem tüm vücutta cildinizi parlatır ve genel görünümünü iyileştirir.
Epidermal iyileşme amacıyla hem enjeksiyonla, hem de dermaroller-dermapen gibi uygulamalarla birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Cildin her bölgesinde ihtiyaca yönelik olarak mezoterapi ürünü olarak cilt elastikiyetini, nemini düzenlemek amacıyla kullanılmaktadır. Farklı mezoterapi ürünleri ile kombinasyona uygundur (sadece enjekte edilebilir ürünler ile birlikte, kozmetik ruhsatlı ürünler pirojen içermeleri sebebiyle deri altına enjekte edilemez)
1 ml’de 2 mg içeren PDRN makro molekülleri 4 ml kullanıma hazır ampullerde, bir kutuda 5 adet olarak piyasaya sunulmuştur. Akışkandır, uygulaması son derece rahattır. Class III Medical Device ruhsatına sahiptir.

Kullanım Alanları

 1. Yüz mezoterapisinde elastikiyet, canlılık ve parlalaklık sağlamak için,
 2. Vücut mezoterapisinde çatlakların giderilmesinde,
 3. Vücut mezoterapisinde iç kol / diz sarkmalarında,
 4. Tüm saç ve kaş tedavilerinde diğer yöntemlerle kombine ya da tek başına tedavi için kullanım,
 5. Dermapen-dermaroller, altın iğne radyofrekans gibi uygulamalarla birlikte hem etkinliği artırmak hem de cildin nemini sağlamak amacıyla,
 6. Akne skarlarında hem tek başına, hem de diğer tedavi şemaları ile birlikte etkinliğini ve güvenilirliğini kanıtlamıştır.
MASTELLI PLINEST

1 ml'de 2 mg PDNR içeren 4 ml kullanıma hazır ampul

Uygulama Şekilleri

YÜZ-BOYUN-DEKOLTE’DE KULLANIMI:

 • Mikro-papül yöntemi kullanılarak tüm yüz 1-1,5 mm derinliğe uygulanır.
 • Bir seansta tüm yüz için 2 ml yeterlidir.
 • Derma-roller ya da dermapen ile birlikte kullanıma uygundur.

Diğer Yöntemlerle Kombinasyon:
SOMONLU ALTIN İĞNE
Altın iğne uygulamasını takiben açılan kanallardan göndermeye uygundur. Uygulama sonrası kuruyan cildi nemlendirir ve uygulamanın etkilerini maksimuma çıkarır.

SOMONLU FRAXEL
Fraksiyonel lazer uygulaması sonrası cildi nemlendirir ve rahatlatır.


Kalça İçi, Kol ve Diz Sarkma Tedavisi
Kasığa kadar kalçaların üçte bir üst iç tarafında Mikro-papül yöntemini kullanarak cilt sıkılaştırma işlemini yapabilirsiniz. Kol ve diz bölgelerinde de aynı teknikle uygulanmaktadır. Ortalama bir bölge için minimum 2 ml yeterlidir.

Beklenen Etkileri

MEZOTERAPİ İNOVATİF TEKNOLOJİ, ENJEKTABL RUHSATINA SAHİP!
 1. Cilt yüzeyinin pürüzsüzleşmesini sağlar.
 2. Parlak ve daha gergin bir cilt sağlar.
 3. Doğal ifade değişmeden cilt formuna kavuşur, yüzdeki değişimi çevreniz fark eder ancak ne yapıldığı anlaşılmaz.
 4. Altın iğne radyofrekans ya da dermapen gibi işlemler ile birlikte kullanıldığında tedavinin etkisini artırır. Travmaya uğrayan cildi hem stimule eder hem de neminin dengede kalmasını sağlar.
 5. Çatlakların görünümünü düzeltir, daha pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar.
 6. Sarkan cildin özellikle diz ve kol içlerinde gözle görülür düzelme sağlar. Cildiniz artık parşömen kağıdı görünümünden, daha gergin ve parlak bir forma kavuşur.

Sonuçlar

after
Sonra
before
Önce
Karın bölgesindeki çatlaklarda iyileşme
after
Sonra
before
Önce
Kol sarkmasında düzelme

Deneyimler

“Yüzüme bir şeyler yaptırmak istiyordum. Ancak yüzümdeki ifade bozulacak diye çok korkuyordum. Ayrıca enjeksiyondan öyle korkuyordum ki uygulamaları seyrettikçe vazgeçiyordum. Yüzümde 51 yaşın getirdikleri ile gıdı bölgemde sarkma, göz altlarımda daha yorgun bir ifade, burun kenarımdan ağzıma doğru derin bir kırışığım vardı. Fakat Sadece 3 cc ile yüzümde bir mucize yaşandı! Gözümdeki yaşlılık ifadesi kayboldu. Yüzümün alt bölgesindeki sarkma ortadan kalktı. Herkes gözleri parlayarak “Sende bir şey var ama ne?” dedi. Güzelleştiğimi ve daha genç göründüğümü söylediler. Ama hiç kimse dolgu yaptırdığımı anlamadı.”

Sinem Ozansü
İstanbul / 53 yaş

PATENTLİ VE ÖZGÜN,
İNOVATİF PDRN TEKNOLOJİSİ

 • PN (Polinükleotidler), düşük moleküler ağırlıklı DNA parçasıdır.
 • Bir deoksiribonükleotid, bir DNA’nın monomeridir (veya tek ünitesidir).
 • Her deoksiribonükleotid, üç bölümden oluşur: bir azotlu baz, bir şeker deoksriboz ve bir veya daha fazla fosfat grubu.
 • Tüm Mastelli ürünleri PDRN teknolojisi ile orjinal ekstraksiyon metodu ile üretilmekte olup, en yüksek puririfikasyon seviyesindedir.
 • Mastelli Biopharmaceutical tarafından patentlendirilen bu teknoloji, tamamen doğal kaynaklardan elde edilmektedir.

ULUSLARARASI GÜVENLİK STANDARTLARINA UYGUNLUK

mastelli-standard mastelli-standard

Tüm mastelli ürünleri, San Remo/İtalya’daki Mastelli Biopharmaceutical tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. Mastelli Biopharmaceutical‘de ürün ve müşteri güvenliği birincil amaçtır. Üretim, kalite kontrol, kalite güvencesi ve düzenleyici ekipler, bu hedefe ulaşmak ve tüm dünya da istikrarlı, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için birlikte çalışırlar.
En son GMP (İyi Üretim Uygulamaları), GLP (İyi Laboratuar Uygulamaları) ve ISO (Uluslararası Standartlaştırma Organizasyonu) kriterlerine uyan mevcut üretim tesisi, son teknoloji sistem ve makineler ile donatılmıştır. Tüm bu izinlerini korumak için İtalyan Sağlık Bakanlığı (AIFA) ve Istituto Superiore Di Sanità (ISS) tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.
Enjektabl tüm ürünler CLASS III Medical Device ruhsatı ve tüm klinik çalışmaları ile Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve 2014 yılı sonunda Türkiye pazarına sunulmuştur. Enjekte edilebilir ruhsatı ile tüm etkinlik ve güvenilirlik testleri yapılmıştır. Intra-dermal kulllanım ruhsatına sahiptir.

MASTELLI ÜRÜNLERİ

BÜLTENİMİZE KATILIN

Yenilikler, kampanyalar, haberler, etkinlikler ve blog içeriklerinden anında haberdar olabilmek için e-bültenimize hemen kayıt olun.

E-Bülten
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metnini okudum ve onaylıyorum.
top